Reklama
Loading...
Reklama

Vedení Karviné se v poslední den přestupového období vytáhlo s velmi zajímavým přestupem. Slezský tým posílí estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskyi. Ten se aktuálně jedenáctému celku FORTUNA: LIGY upsal na rok a půl s opcí.

Sinyavskyi je čtyřiadvacetiletý křídelní hráč, jenž patřil mezi tahouny Flory Tallin. V Estonsku získal již třikrát titul mistra ligy. Dvakrát se mu to povedlo právě s Florou a jedenkrát s Nomme Kalju.

Rodák z Narva teď míří za svým prvním velkým zahraničním dobrodružstvím. Pro Karvinou je Sinyavskyi druhým estonským fotbalistou v historii klubu. Prvním byl Sander Puri v sezóně 2015/2016.

Vlasiy Sinyavskyi
Vlasiy Sinyavskyi posílí ofenzívu Karviné / Zdroj: MFK Karviná

“Vlasiy je rychlostní, tahový hráč. Vypadá velice dobře, předpoklady rozhodně má. S aklimatizací nebude problém, na aktuální meteorologické podmínky je zvyklý. Spíš to bude o adaptaci na českou ligu. Věřím, že nám na krajích hřiště pomůže a potvrdí své kvality,“ komentoval sportovní ředitel Lubomír Vlk pro klubový web.

Jak dlouho bude Estonec potřebovat na aklimatizaci je otázkou. Rozhodně jde ale pro Karvinou o slibnou ofenzivní posilu a velkou příležitost pro hráče.

“Jsem šťastný, že jsem součástí tohoto klubu a těším se, až týmu pomůžu. Chci pravidelně hrát a pomoct týmů k dobrým výsledkům,“ prohlásil Sinyavskyi.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama