Reklama
Loading...
Reklama

Ruský obránce Nazarov strávil více než jeden rok hostováním na teplických Stínadlech a minimálně do konce tohoto kalendářního roku tam měl setrvat. Klub však stejně jako mnoho jiných dohnala současná mimořádná situace nutící ke škrtům a úsporným opatřením. Teplický trenér Stanislav Hejkal mluvil o konci Jevgenije Nazarova otevřeně ještě před tím, než k němu oficiálně došlo a musel v té době již spřádat nové plány.

 

V případě předčasného konce Jevgenije Nazarova hrály roli i jeho časté zdravotní problémy, které omezovaly možnosti uplatnění. Teplicím celkově nevyšel vstup do sezony a třinácté místo rozhodně nenaplňuje jejich představy. Jevgenij Nazarov pro ně patrně představoval až příliš velké finanční břemeno. Myslím, že i hráč samotný byl rád, když se celá věc vyřešila a věděl díky tomu na čem je. 

Obecně se v tomto případě předpokládal jeho návrat do Krasnodaru. Ten však určitě také bude podnikat určité utahování opasků a klubové vedení v dané situaci každý rubl několikrát obrátí, byť na to v největší zemi světa nejsou příliš zvyklí. Do hry teď však vstoupil další hráč a začal se psát scénář možného setrvání Jevgenije Nazarova v české nejvyšší soutěži.

Zájem o něj projevila Mladá Boleslav, s níž se obránce nyní připravuje. Zde však situace může pokročit ještě dál. Vedení středočeského klubu patrně přemýšlí i o scénáři přestupu Nazarova do města automobilů, čímž by se přetrhly všechny jeho vazby s Krasnodarem. To by mohlo přinést více jistoty pro všechny strany. Sportovně by si Jevgenij Nazarov při pohledu na současnou ligovou tabulku nepolepšil, ale přijal by novou výzvu.

 

ČÍST VÍCE

Související články:

  • Odchovanec Sparty Fortelný, příslib pro český fotbal?
  • Reklama