Reklama
Loading...
Reklama

Hradec Králové přivedl první posilu zimního období. K Votrokům se připojil Černohorec Miloš Vučić, který podepsal smlouvu na půl roku s opcí. Pětadvacetiletý fotbalista byl přes půl roku volným hráčem, jelikož se nedohodl na smlouvě s Budućností Podgorica.

Výhodou černohorského fotbalisty je jeho univerzálnost. Vučić může hrát jak na kraji obrany, tak v záloze. Posilu na pravou stranu Hradec Králové nutně potřeboval, neboť pravý bek Jan Mejdr je dle slov sportovního ředitele Votroků stále v rekonvalescenci.

„Hradec se mi líbí, působí na mě, že celý tým i klub táhne za jeden provaz. Tak soudržný kolektiv jsem ještě nezažil. Prioritou pro mě je hrát co nejlíp, a hlavně postoupit do první ligy. To cítím i ze všech v klubu,“ řekl ke svému příchodu Miloš Vučić.

Vučić od loňského léta nenastoupil do soutěžního zápasu. Prvním utkáním, do kterého zasáhl, bylo střetnutí Hradce s Duklou Praha v rámci zimní Tipsport ligy. V průběhu týdenní zkoušky však černohorský hráč zaujal a jaro tedy stráví v dresu Votroků. Královéhradecký klub dotahuje jednání o příchodu další posily, a to devatenáctiletého Nigerijce Seuna Egbewoleho.

„Miloš pět měsíců nehrál mistrovské utkání, trénoval sám, takže musí dohnat kondiční deficit. Má za sebou ale přes sto ligových startů v Černé Hoře, zahrál si předkola Evropské ligy a Ligy mistrů, takže má zkušenosti. Může nám pomoct,“ k nové posile oznámil trenér Hradce Zdenko Frťala.

Královéhradecký celek se bude chtít kvalifikovat do první ligy. Votroci se momentálně nachází na prvním místě druhé nejvyšší soutěže. Čelo tabulky je po první části sezony ovšem relativně vyrovnané. Pomůže Vučić Hradci k postupu?

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama