Reklama
Loading...
Reklama

Poslední tým tabulky potřebuje něco změnit a příbramský boss Petr Starka se tak rozhlížel po trenérské náhradě. Po spekulacích, kdy tým měl posílit zkušený trenér, Příbram ale sahá po Pavlu Horváthovi, který si tak poprvé vyzkouší první ligu v roli hlavního trenéra. Doposud vedl B-tým Viktorie Plzeň.

Dlouho se spekulovalo, kdo zasedne na lavičku posledního týmu Fortuna ligy. Vypadalo to i na senzaci v podobě bývalého trenéra české reprezentace, ale ten však zvolil zahraniční cestu a prezident příbramského klubu musel tak sáhnout k poněkud zajímavé možnosti, kdy přivedl ex-ligového fotbalistu Pavla Horvátha.

Pavel Horváth bude mít před sebou nelehký úkol, a to odvrátit případný sestup. Kromě béčka Viktorie Plzeň má bývalý fotbalista zkušenosti i s druhou českou ligou, kde vedl Baník Sokolov.

“Přivedli jsme mladého trenéra, který je ligovým nováčkem. Doufám, že se mu angažmá vydaří, podaří se mu zlepšení herního projevu a budou výsledky, které povedou k záchraně v lize,” pronesl prezident Starka pro klubový web.

“Mám myšlenku, jak být v Příbrami úspěšný. Chci ukázat hráčům, že jsem tady pro ně, a najít co nejrychleji cestu, která povede k lepším výsledkům,“ vyjádřil se Pavel Horváth o ambicích.

Reklama