Reklama
Loading...
Reklama

Dnes se sešlo v Ďolíčku vedení Bohemians s hlavním trenérem Luďkem Klusáčkem a kapitánem Josefem Jindřiškem. Na pořadu dne bylo jednání o setrvání dvojice ve vršovickém klubu.

A k radosti všech přítomných, vše dopadlo dle plánu a my se budeme moci dále těšit na jejich účinkování u Klokanů. Oba aktéři podepsali prodloužení kontraktu o další rok, tedy do konce června 2021.

„Jsem rád, že jsem mohl prodloužit smlouvu o další rok a můžu pokračovat v Ďolíčku před fantastickými fanoušky. Celý můj život jsem zatím zasvětil fotbalu a mám radost, že to minimálně o rok prodloužím v zelenobílém,“ řekl k podpisu Josef Jindřišek. „V sobotu po zápase se mě ptal Tomáš Rosický, kolik je mi let. Když jsem mu to řekl, tak se usmál, že budu fotbalový Jágr, že budu hrát do padesáti,“ dodal s úsměvem.

Kapitánu zelenobílých je 39 let a v únoru příštího roku si v kalendáři vyznačí čtvrtý křížek. Dá se s nadsázce říci, že Jindřišek patří k inventáři klubu, jelikož do Ďolíčku přišel v průběhu sezony 2008/09, Odehrál za něj 317 zápasů a připsal si do statistik 25 gólů a 8 asistencí. Také se může pochlubit, že za svojí bohatou hráčskou kariéru neviděl od rozhodčího červenou kartu.

Prodloužení smlouvy pro klubový web okomentoval také hlavní trenér Klokanů Luděk Klusáček:

„Je pro mě čest být součástí Bohemky. Mám tady skvělé zázemí, nic mi nechybí. Jsem rád, že budeme společně pokračovat, ale nejdůležitější teď je úspěšně dokončit stávající sezonu.“

Reklama