Reklama
Loading...
Reklama

29 letý italský pravý bek Alessandro Florenzi neprožívá nejšťastnější chvíle od doby, co přišel do Valencie. Dvakrát za jeden měsíc skončil v karanténě. Valencia oznámila, že 35 % kádru je nakaženo, naštěstí Ital mezi ně nepatří. 

Sezónu začal v Itálii v AS, kde nastoupil do 14 zápasů, kde nahrál na jeden gól. V lednu/januári letošního roku přišel z AS Řím na hostování a odehrál pouze 160 minut. Za dva měsíce nastoupil ve Španělsku pouze do 3 zápasů, ve kterých si nepřipsal gól ani asistenci, pouze obdržel jednu červenou kartu a jednu žlutou kartu.  Momentálně je kvůli koronaviru podruhé v karanténě, jelikož jeho spoluhráč Ezequiel Garay byl prvním fotbalistou ve španělské lize, který byl pozitivně testován na koronavirus a celý tým Valencie je tak momentálně v izolaci. Sám Florenzi byl negativně testován. Na začátku února/februára dostal plané neštovice a kvůli karanténě chyběl proti Atléticu Madrid (kvůli červené kartě by chyběl i tak), Atalantě a Realu Sociedad.

Sám Ital na svém Instagramu sdílel stránku se sbírkou, kde lidé můžou poslat peníze na akce spojeného s COVID-19 nebo na výzkum viru.

 

Reklama