Reklama
Loading...
Reklama

Vyvrcholení Superligy plážového fotbalu je tu. Dnes začalo Final Four prvním semifinálovým zápasem mezi BS Bohemians 1905 a BS Ladronka Praha.

Do zápasu vstoupili Klokani v roli favorita. Vždyť do dnešního finálového dne doskákali se sedmi vítězstvími. Zato Ladronka si postup vybojovala až na poslední chvíli při včerejší dohrávce základní části. Přitom se spíše počítalo s postupem pražské Dukly, ta však svou možnost zahrát si dnes zahodila.

Ale od úvodního hvizdu nebylo znát, že hráči Ladronky měli v nohách včerejší těžký zápas s teplickým Commandem. Na vršovický klub od začátku vlétli a byli vyrovnaným soupeřem. Ono se není čemu divit. Již úvodní první zápas v základní části byl duel mezi těmito dvěma soupeři velmi vyrovnaný a jen těsně zvítězili zelenobílý 7:6. A můžeme říci, že historie se opakovala.

Úvodní třetinu vyhrála Ladronka vyhrála 2:1 díky proměněné penaltě. Ale druhá třetina byla čistě v režii Bohemians. Loňský finalista prokázal zkušenost a nasázel Ladronce tři branky a otočil skóre. Hráči v černých dresech sahali po vyrovnání, avšak dvě rychlé branky ke konci zápasu vzali za své. Bohemians nakonec zvítězili 6:3 a probojovali se do finálového zápasu. Velký podíl na vítězství měli brankář Bohemians Patrik Malina a dvougólový střelec David Radosta, který sebral soupeři naděje o vyrovnání.

Druhým postupujícím bude vítěz z dvojice BS Slavia Praha – BS ViOn Slovakia. Bude se opakovat loňské finále? Finálový duel je na programu dnes od 16:30. Stále máte možnost dorazit přímo do dějiště Final Four, tedy do SC Na Korábě či v přímém přenosu sledovat na ČT Sport. Také navštivte náš Instagram, kde najdete zajímavosti z dnešního dne Na Korábu.

Související články:

Reklama