Reklama
Loading...
Reklama

Slovenský futbalový brankár sa už nachádzal v Španielsku a s hotovou zdravotnou prehliadkou sa finalizoval jeho prestup do klubu RDC Mallorca hrajúceho druhú najvyššiu španielsku súťaž. V hodine dvanástej, však Slovan zmenil názor a rozhodol sa, že hráča nepustí. Náhradou mal pritom byť Dávid Šípoš, no zrušený bol aj tento presun. 

Podpora fanúšikov cudzieho klubu, od vlastných hlavne urážky 

Priaznivci RDC Mallorca boli z celej situácie sklamaný a dokonca vyjadrili brankárovi obrovskú podporu na sociálnych sieťach, ktoré zaplnili komentármi #freedominik , ktorými žiadajú aby Slovan hráča uvoľnil. Hromadne sa objavili na stránkach Slovana a hlavne na Dominikových soc. sieťach. Samotný hráč sa za to verejne poďakoval 

„Ďakujem všetkým fanúšikom RCD Mallorca za ich správy, znamená to pre mňa veľmi veľa,“ vyjadril sa futbalista na sociálne sieti

Poďakovanie Dominika Greifa Zdroj: instagram.com/dominik_greif/

Priaznivé slová však nemohol počuť od vlastných fanúšikov. Belasí priaznivci označili futbalistu za zradcu či potkana a v tíme ho už nechcú ani vidieť. Na tieto správy zatiaľ hráč nereagoval, no je jasné, že ak v mužstve zostane, bude nachádzať vo veľmi nepríjemnom prostredí.  

Momentálne sa hráč nachádza stále na Mallorce odkiaľ pravidelne pridáva príspevky na svoje sociálne siete. Situácia je veľmi komplikovaná, nakoľko je stále v zahraničí, no stále má na Slovensku platnú zmluvu.

 

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama