Reklama
Loading...
Reklama

Fradi pevne drží na čele tabuľky 9-bodový odstup od druhého tímu, Mol Fehérvár. Od začiatku pandémie sa k Ferencvárosu nikto nepriblížil, možno preto, lebo kvôli COVID držia odstup. Druhý koniec tabuľky vyzerá skoro tak isto. Kaposvár so svojimi 11 bodmi sa už stopercentne lúči s prvou ligou, no pred ním sú tímy nahustené, ako sardínky v kozervoch. Medzi 11. Debrecenom a 7. Kisvárdou je iba 3-bodový rozdiel.

Na prvom dnešnom zápase o 16:55 práve hrá spomínaná Kisvárda s Mezőkövesdom na domácej pôde. Oba tímy by mali vyhrať, no otázka je kto má väčšiu odvahu a kondíciu. Kondícia stojí asi na strane domáceho mužstva, keďže odohrali za posledných 10 dní iba 2 ligové zápasy. Hostia pri lige súťažili aj o maďarský pohár, kde prehrali vo finále proti Honvéd Budapest v pomere 2:1. Presne kvôli poháru budú hrať dnes svoj 6. zápas za 17 dní a bohužial ešte ani 1 z nich nevyhrali, ale možno práve teraz sa skončí ich zlá séria.
Náš tip na zápas: Kisvárda – Mezőkövesd 1:2

Na druhom stretnutí Újpest privíta na domácej pôde Debreceni VSC o 19:00. Tento zápas môzme brať ako „derby” z konca tabuľky. Újpest sa cez víkend vyšplhal na 9. pozíciu po výhre nad Honvédom. DVSC doma remízoval s posledným Kaposvárom, kvôli čomu sa dostali na predposlednú pozíciu. Po zápase rozhorčení fanúšikovia sa vrhli cez chodbu hráčov k šatni domáceho celku, kde ich našťastie zastavili bezpečnostné služby štadiónu. Ako Újpest tak aj Debrecen menil nedávno svojho trénera. Na lavičku Újpestu si sadol namiesto Nebojsa Vignjeviča Predrag Rogan, u hostí Zoltána Vitelkiho mení známy maďarský tréner Elemér Kondás. Či je to požehnanie alebo kliatba pre DVSC o tom si rozhodnite sami. Očakávame Ťažký súboj, kde môže rozhodnúť výnimočný výkon niektorého hráča.
Náš tip na zápas: Újpest – Debrecen 1:1

Dnešný posledný zápas sa odohráva na štadióne Nándora Hidegkutiho, ke zápasia Honvéd Budapest a MOL Fehérvár. Zápas sa začína o 21:05 a zábery zo zápasu budú aj na našom instagrame.
Na lavičke Honvédu taktiež sedí nový tréner, István Pisont, ktorý vedie mužstvo od začiatku mája. Ako dobre vieme Honvéd pred týždňom vyhral maďarský pohár, kde uviedli skvelý výkon. Mol Fehérvár sa bohužial lúčil s pohárom v semifinále proti Mezőkövesdu, preto aj kondícia aj kvalita hráčov je na strane hostí. Majú technickejších hráčov, ale Honvéd má svoju silu v celku a v spolupráci hráčov. Bude to asi hra 2 titanov s rôznim hracím štílom.
Náš tip na zápas: Honvéd – MOL Fehérvár 0:1

Reklama