Reklama
Loading...
Reklama

Ligové soutěže jsou přerušené, ale to vůbec nezabrání fotbalovým funkcionářům připravovat tým pro novou sezónu. Viktoria Plzeň bude chtít v příštím roce získat titul na svoji stranu a už uvažují o vhodném posílení kádru. Mezi možnými posilami najdeme i kapitána MŠK Žilina Miroslava Káčera.

MŠK Žilina se kvůli pandemii koronaviru ocitá ve velkých problémech a majitel klubu Jozef Antošík byl přinucen hráčům rozeslat výpovědi. Mezi momentálně volnými hráči se nachází i kapitán žilinského celku Miroslav Káčer, který by Viktorii Plzeň posílil zcela zdarma. 170 cm vysoký středopolař by po Ivanu Díazovi byl druhý ex-žilinský fotbalista, který přetáhne přes hlavu dres západočeského klubu. Ambiciózní slovenský trenér Adrián Guľa Miroslava Káčera zná ze společného působení v Žilině, ale i ze slovenského reprezentačního výběru do 21 let, kam fotbalista, který prošel výchovou žilinské akademie bezpochyby patřil.

Miroslav Káčer se řadil k hlavním oporám momentálně druhého celku slovenské Fortuna Ligy. V letošní sezóně odehrál 24 zápasů, vstřelil 5 branek a na 7 jich nahrál.

Vše teď záleží na hráči a klubu, jak se dohodnou a jak dopadne situace v Žilině, jelikož podle našich informací žilinský fotbal spatřil světlo naděje. O možném zvratu žilinského fotbalu připravujeme další článek a budeme Vás brzy informovat.

Reklama