Reklama
Loading...
Reklama

Jak to tak vypadá, Karviná se zanedlouho rozloučí s dalším hráčem. Tím vyvoleným by měl být srbský obránce Milan Rundić, který by měl být podle našich informací na odchodu do polské Ekstraklasy.

Rundić působil v Karviné od roku 2019, kdy přestoupil ze Slovanu Bratislava. Kromě Česka a Slovenska si zahrál ještě v rodném Srbsku i Chorvatsku. Srb, který největších úspěchů dosáhl hlavně na Slovensku, by si zahrál už za 6. klub v kariéře.

Už před rokem přicházel Srb Milan Rundić do Karviné jako jasná záchrana do zadních řad. Obrana doslova hořela a bylo potřeba s tím něco udělat. Když stále jen 28letý Srb přišel, ihned se stal členem základní sestavy. Z dobu svého působení stihl vstřelit dvě branky a na svůj účet připsat více než 45 zápasů v první lize. Jak to tak ale vypadá, Karviná se bude muset poohlédnout po novém stoperovi, který by dostatečně kvalitně nahradil právě Rundiće. Tento úkol bude pro celou Karvinou zcela klíčový, protože o udržení v lize bojovali do posledních zápasů. Letos jim to vyšlo s odřenýma ušima, ale příští rok už se to podařit nemusí a i na to budou muset Karvinští dát pozor.

Karviná i díky koronaviru nespadla do druhé ligy, i když k tomu nebylo daleko. Navíc, před dohrávkou o udržení v lize musel celý tým do karantény, což znemožnilo jakýkoliv trénink či přípravu. Pro další sezónu bude sestava Karviné úplně v jiném složení. Po odchodu 9 hráčů v čele s Vukadinem Vukadinovičem či Adrielem Ba Louou se spekuluje i o odchodu dalšího tahouna týmu, Ondřeje Lingra. Jedno je jisté, Karviná to nebude mít vůbec lehké se skládáním kádru pro příští sezónu.

Související články:

Reklama