Reklama
Loading...
Reklama

To, o čem se ještě před pár dny jen vtipkovalo, se stává realitou. Do hry o Alexe Krále vstupuje londýnský West Ham. A to velmi výrazně. Kladiváři by se měli pokusit přivést českého reprezentanta již v lednovém přestupovém období.

S touto zprávou přišel dobře informovaný portál Hammers News (dříve informoval i při zájmu o Vladimíra Coufala) s odkazem na ruská média. Jako první tuto novinku vynesl na svět ruský fotbalový expert Artur Petrosyan, který dříve spolupracoval i se Sky Sports či BBC.

Podle něj by Král měl West Ham vyjít přibližně na 16 milionů liber, což je v přepočtu přes 470 milionů korun. Jeho týdenní plat by se pak měl pohybovat kolem 20 tisíc liber.

O zájmu z Premier League se již nějakou dobu ví. Nejvíce zmiňovanými kluby, které měly sondovat situaci okolo Krále, byly Everton a Newcastle. Londýnský celek je však v pozici, ve které může vše strhnout na svou stranu.

Anglický portál připomíná, že středová dvojice Declan Rice a Tomáš Souček spolu funguje skvěle. Tyto hráče však nemá trenér David Moyes kým nahradit, jelikož v záloze má jen třiatřicetiletého Marka Nobla.

Král by měl být pro londýnský tým fantastickou akvizicí. Dvaadvacetiletý kučeravý záložník si z ruské ligy přenesl skvělou formu i do reprezentačních zápasů a velkým způsobem připomněl, kam se za více než rok strávený v Moskvě posunul.

Po úžasné reklamě, kterou Česku na ostrovech udělali bývalí hráči Slavie Tomáš Souček a Vladimír Coufal je angažování dalšího českého fotbalisty rozhodně reálné.

Hammers News také připomíná, že Alexe Krále zastupuje stejná agentura jako Vladimíra Coufala a to K2K, což je faktor, který pro West Ham může sehrát důležitou roli.

V Anglii se snáší vtípky na Wolverhampton kvůli tomu, že jeho sestava je protkána portugalskými hráči. Vypadá to, že tuhle pozornost teď může přebrat West Ham se svou českou kolonií.

 

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama