Zahraničí, Maďarsko

Facebook logo
Instagram logo
Twitter logo
Twitter logo

Co říkají na los Ferencvárose fanoušci maďarského mistra?

Autor: Tomáš Duchek

Zdroj fotografie: Ferencvárosi TC

V pondělí jsme se v losu 3. předkola Ligy Mistrů dozvěděli, s kým si zahraje Slavia Praha. Mistr ligy si zahraje s lepším z dvojice Ferencvárosi TC/ Žalgiris Vilnius, přičemž v prvním zápase vyhrál Ferencváros 2-0. Co na los říkají samotní fanoušci maďarského mistra?

Los ve švýcarském Nyonu byl neúprosný a mistrovské Slavii vybral maďarského a litevského mistra. Na první pohled se může zdát, že se jedná o lehkou práci, ale ani v jednom případě tomu tak nebude. Snad každý, kdo sledoval Mistrovství Evropy viděl, jak moc je maďarský fotbal vyspělý. Jejich remízy s Německem a Francií to jasně dokazují. V týmu Maďarska bylo hned několik hráčů Fradi.

Slavia Praha je velmi těžký soupeř.

Slavia Praha…. Dá se to porazit.

Češi jsou hodně špatní, s těmi nebude problém.

Nejlepším soupeřem budou Češi.

Jak můžeme vidět, tábor Fradi je rozdělený na dva tábory. Jeden si je jistý, že je Slavia jen malou překážkou na cestě do Ligy Mistrů, ta druhá polovina si je naopak vědoma kvalit Slavie. Jedno je jasné, zanedlouho pravdu najdeme všichni, ale aby se v Maďarsku nedivili, běhavý fotbal jim nebude vonět. Já věřím, že si Slavia poradí s kýmkoli na cestě do Ligy Mistrů a znovu nás všechny učiní pyšnými.