Reklama
Loading...
Reklama

V dnešním 19. kole anglické Premier League došlo na utkání mezi domácím West Hamem a Burnley. V tomto zápase jsme mohli vidět tři české reprezentanty, Tomáše Součka a Vladimíra Coufala na straně domácích a Matěje Vydru jako hostujícího. 

V základní sestavě naskočilo jen duo Souček-Coufal, Matěj Vydra začal na lavici náhradníků. Zápas začal opravdu zostra. Již v 9. minutě šel totiž West Ham do vedení. Na konci krásného centru do pokutového území čekal Michail Antonio a přesnou přízemní střelou dostal svůj tým do vedení. Chladnokrevné zakončení od Angličana. Bylo vidět, že je zápas vyrovnaný, ale ze hry měl o trochu více stále celek z východního Londýna. Ve 33. minutě přišla studená sprcha, ale jen na chvíli. Burnley sice dokázalo vsítit branku, ale předcházel jí offside, takže nebyla uznána. Do konce poločasu už jen Angelo Ogbonna orazítkovl tyč. 

První poločas byl rozhodně v režii West Hamu, druhý byl však také skvělý. Už v 52. minutě mohl Antonio navýšit gólové vedení svého týmu. Naběhl si na centr a pohotově zakončoval hlavou. Jeden z bránících hráčů však jeho pokus na brankové čáře vykopl. V 63. minutě přišla chvíle Matěje Vydry. Střídal dalšího útočníka Ashleyho Barnese. Ani Vydra však s výsledkem nedokázal nic udělat. Zbytek druhého poločasu kontroloval West Ham a došel si pro další výhru v sezoně. I díky Tomáši Součkovi a Vladimíru Coufalovi se West Ham pohybuje na dostřel první pětky!

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama