Reklama
Loading...
Reklama
FOTO: Michal Beránek (Sport)
Český fotbal, Zahraničí

Budou Tetteh s Frýdkem působit v Turecku?

Pro rodáka z ghanské Accry byla loňská sezona jízdou na horské dráze. Zatímco na podzim Benjamin Tetteh oslňoval, na jaře nedokázal navázat na svoje výkony a propadl se do role náhradníka. Stagnující útočník tak chce svou kariéru nakopnout novým impulsem, který by mu mohli poskytnout v tureckém Malatyasporu.

Podle nejnovějších informací má Tetteh dnes na jihovýchodě Turecka podstoupit zdravotní prohlídku. Server isport.cz ovšem píše, že stále ještě není nic oficiálně hotového a zbývá doladit detaily v dohodě obou týmů i ve smlouvě mezi Malatyasporem a samotným hráčem. Klub z Letné by za třiadvacetiletého forvarda měl obdržet asi 4,5 milionu euro (asi 120 milionů korun).

Podle tureckých médií pak do tamní Superligy míří i další (teď už bývalý) Sparťan. O Martina Frýdka se údajně zajímá druhý celek uplynulého ročníku Trabzonspor. Klub z města na pobřeží Černého moře se o osmadvacetiletého beka zajímal už v předchozích letech. Frýdek by tu mohl nahradit jiného českého levého obránce, Filipa Nováka, jenž nedávno odešel do slavného Fenerbahce Istanbul.

Zatímco odchod Tetteha se jeví jako jistá záležitost, zprávy o přesunu Frýdka jsou zatím spekulacemi.

Související články:

Reklama