Reklama
Loading...
Reklama

Mužská Superliga se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci a spěje k finálnímu Final Four. Po sobotních a nedělních zápasech už známe 3 jisté účastníky vrcholu ligy. O poslední místo se však bude bojovat až do úplného konce. Ve hře o postupové místo jsou totiž ještě 3 týmy a tak si můžeme být jistí, že to bude drama až do konce.

Před posledními třemi zápasy Superligy to máme rozdělené do tří skupin. První skupinu tvoří Bohemians, Slavia a ViOn Slovakia. Tyto tři celky mají totiž jistotu postupu do Final Four a tak už mohou šetřit síly na vrchol sezóny. Druhou skupinu tvoří Uherské Hradiště a BSS Praha. Tito dva naopak nemají ani tu nejmenší šanci postoupit dál, tudíž je to pro ně konec sezóny a příprava na další může začít. Třetí a poslední skupina je nejzábavnější ze všech.Nachází se zde Dukla, Ladronka a Teplice. Tato trojka se utká o jedno, poslední zbývající místo do Final Four. Nejblíže postupu je zatím Dukla, ale uvidíme, co se ještě stane. Nechvalme před večerem, řežba to bude až do úplného konce.

Poslední tři zápasy se odehrají už v sobotu 25. července a bude na co koukat. Dukla se utká s posledním BSS Praha. Zato Teplice budou muset dokázat své kvality. Nejdřív si to rozdají s Ladronkou, která také bojuje o postup a poté je čeká také střet s BSS Praha. Posledního přeživšího Ladronku čeká již zmíněný zápas s Teplicemi. Za mě mohu jen říci, že bude na co koukat a vcelku jistě uvidíme skvělý plážový fotbal. Všechny zbývající zápasy Na Korábě odstartují až odpoledne v 15 hodin. Hned v neděli pak bude následovat Final Four, všechny čtyři zápasy budou i v televizi, tudíž můžete zůstat u televizních obrazovek a naladit ČT Sport

Boj o krále střelců je vcelku uzavřený.První je Pavol Hrnčiar z ViOn Slovakia, který v sedmi zápasech nasázel 14 branek. Slávistický Lukáš Trampota málem Hrnčiara dohnal,ale má „jen“ 13 gólů. Finálovou trojku střelců uzavírá i střelec Bohemians  Martin Boček, který vstřelil jen o branku méně. Tento ročník Superligy byl a je stále velice úspěšný a my se už můžeme těšit na víkend, bude na co koukat!

 

 

 

Související články:

Reklama