Reklama
Loading...
Reklama

Není pochyb o tom, že Abdallah Sima je horké zboží. K zájemcům o devatenáctiletého útočníka se přidal West Ham. Podle portálu Claret and Hugh, který se specializuje právě na tento anglický celek, se klenot pražské Slavie stal pro Kladiváře ofenzivní prioritou číslo jedna. Londýnský klub chce senegalského fotbalistu přivést v letním přestupovém období.

Portál Claret and Hugh informoval rovněž o tom, že West Ham jeví zájem o Simu již od ledna. Anglický tým by byl ochotný za senegalského mladíka zaplatit okolo 25 milionů liber, tedy v přepočtu přes 650 milionů korun. Tato obrovská částka by mohla být Slavii vyplacena formou splátkového kalendáře, který byl použit při přestupu Tomáše Součka. Potenciální obchod by navíc mohly usnadnit dobré vztahy mezi Kladiváři a sešívanými.

Další prioritou, která by vyztužila útok West Hamu, má být Jesse Lingard. Ten je u Kladivářů na hostování bez opce z Manchesteru United. Osmadvacetiletému záložníkovi se v dresu londýnského celku daří. Za sedm zápasů vsítil pět branek a tento týden se navrátil do anglického národního týmu.

Také Abdallah Sima si za své výkony v letošní sezoně vysloužil pozvánku do reprezentačního výběru. Svůj debut v senegalském národním mužstvu si devatenáctiletý talent připsal tento týden, když na 12 minut naskočil do utkání proti Kongu, které se odehrálo v rámci kvalifikace na Africký pohár národů. Další minuty za západoafrickou zemi si může vytáhlý útočník připsat v zápasu proti Svazijsku.

Na letním přestupovém trhu o Simu propukne rvačka. Bude West Ham ve svých námluvách úspěšný a připojí se Senegalec do týmu k bývalým slávistům Tomáši Součkovi a Vladimíru Coufalovi?

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama