Reklama
Loading...
Reklama

Slávisté dnes potvrdili roli favorita, když na hřišti domácí Příbrami zvítězili a dočasně se tak vzdálili dotírající se Plzni na rozdíl 11 bodů. Skóroval v 82. minutě chorvatský útočník Petar Musa.

Úterní večerní zápas měl jasného favorita. Pražané přijeli na Litavku jako lídr celé soutěže a svou roli dokázali potvrdit. Dnes to bylo již poosmé, co dokázali porazit tým ze středočeského kraje – Příbram. Hosté mohli skórovat již ve 2. minutě utkání, ale ráně Lukáše Provoda chybělo více přesnosti. Poté rozvlnil síť po dorážce Stanislav Tecl, ale pouze z ofsajdu. Nejaktivnějším slávistou byl opět Rumun Nicolae Stanciu, který zařídil jednou branku utkání. Po jeho centru se odražený míč snesl právě ke střídajícímu útočníkovi. Těsně před koncem se tak prosadil Petar Musa, který opět nefiguroval v základní jedenáctce Jindřicha Trpišovského. Trenér červenobílých potřeboval podpořit útočnou fázi svého mužstva, proto v 68. minutě vystřídal Ladislava Takácse. Tento tah se Trpišovskému vydařil a Petar Musa se mu odměnil jedinou brankou v utkání.

„Jsem velmi rád za výhru, byl to týmový výkon,“ sdělil po utkání chorvatský útočník.

Sešívaní na minimálně jeden den navýšili svůj náskok na čele. Zítra čeká zápas Viktorku Plzeň, která se představí na hřišti ostravského Baníku.

Reklama